De 3 meest voorkomende problemen waar cliënten bij mij mee in de praktijk komen:

20 februari 2025

  1. Ik ervaar (veel) stress, spanning in mijn leven
  2. De arts zegt dat ik in een burn-out zit
  3. Ik stel mijzelf de laatste tijd de vraag: is dit het nu?

Dan is de volgende vraag: hoe kan ik jou helpen?

Als eerste onderzoeken wij met elkaar wat en wie de stress, de onbalans veroorzaakt. Dit kunnen in eerste instantie praktisch op te lossen zaken zijn. (alle drie de vragen kunnen ook in één traject voorbij komen). Wat maakt dat je jezelf dat afvraagt, ontevreden bent over hoe je je leven nu hebt ingericht?

Het ontbreekt vaak aan goede zelfzorg. Weet jij wat jij nodig hebt om weer op te laden? Waar wat jij nu echt blij van? Hoe zorg jij voor jezelf als het écht niet goed met je gaat?

Wij gaan dan aan de slag met gerichte ontspanningsoefeningen, ademoefeningen en oefeningen om je meer bewust te worden van je lijf. Je gaat leren wat jouw grenzen zijn. Hoe dat voelt en hoe je kunt handelen om die grenzen te respecteren.

Als tweede gaan wij een laag dieper kijken: welke overtuigingen heb jij opgebouwd? Wat maakt dat je zo vaak aan het redden bent? Wat heb jij in je systeem zitten wat niet van jou is? Wat heb jij in je kindertijd meegemaakt waardoor je je bijvoorbeeld nooit goed genoeg voelt?

Als derde ga je al deze inzichten en ontdekkingen positief inzetten. Je gaat ontdekken en leren hoe jij jouw droomleven kunt gaan vormgeven. Daarvoor heb je eerst jezelf te leren kennen. En alle littekens te koesteren en wonden te gaan helen.

Niet direct iets waar je naar uitkijkt, dan begrijp ik goed. Ik weet inmiddels door zelf dit pad te hebben gelopen en door de ervaringen van mijn cliënten, dat het jou zoveel oplevert.

Meer rust, meer balans, meer ontspanning, gerichte energie, zelfwaardering, zelfliefde. En een meer vervullend leven. Een leven waar jij voor de volle 100% ja op zegt!

Lieve groet, Arianne